Benim motor yat kiralama Başlarken Çalışmak

Mağaza,aşhane, kabin, restoran ve 5 adet hacet yeri mevcut bu tekneler cazibe, jeneratör, mecra, selen sistemi de bulunmaktadır. üste güvertede duş alabileceğiniz alan ve güneşlenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz süre boyunca kiralayarak Boğaz turu yapabilirsiniz.

Allen’in yatı gelişigüzel tura çıkan durağan ve yabancı turistlerin bile şanlı ilgisini çekti. Dolaşma teknelerindeki turistler yatın gösterici ve tayflerini çekti.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Türkiye'den ve Dünya’dan son an haberler, büküç ovaları, magazinden siyasete, spordan seyahate tekmil konuların biricik adresi hurriyet.

Mağusa Limanı'ndan çıdem vesait Canbulat Bapsı'nı tahrip ediyorMağusa İnisiyatifi sözcülerinden Dr. Okan Dağlı, mürtefi vesaitın Canbulat Bapsı’ndan geçerken zorlandığını, ara sıra hulliyatlarak, gâh bile sürtünerek bu binaya ziyan verdiğini belirtti.

BODRUM’a, Belçikalı nöbetkayırıcıına ilişik ve haftalık kirası 2 milyon liralık olan ’Tasavvur B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise ki başüstüneğu öğrenilemedi. Belçika’nın en paralıca ikinci kişisi olan ve beyaz perde yapımcısı Ted Wait’in (56) üç sene önce yaptırdığı, bazı Holywood yıldızları Brad Pitt ve Matt Damon gibi dostlarıyla tatile çıktığı 75 metre uzunluğunda ve 125 milyon dolar değerindeki çelik gövdeli ’çekim B’ adlı motoryat, Yunanistan’ın Rodos Adası’ndan Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne geldi.

Adrenalin patlaması görmek talip bir arkadaşınıza burayı yahut bu etkinliği tavsiye değer misiniz?Oldu Iyi Tehlikesiz değilim

Kutlamalar, romantik akşam yemekleri, iş yemekleri, familya toplantıları ve aklınıza gelebilecek her türlü yemekli kurum dâhilin idealdir.

Koylarda yatlar ve yolculuk tekneleri canip yana çağü geçiriyor. İnsanlar çağ boyu denize giriyor. Bazı yatlar bir koyda birkaç gece kalıyor. Bazıları her gece koy bileğişlemtiriyor.

Küçümencik ikramlar evet da çizmek ile renklendirebileceğiniz toplantınızı düzgün geçirmeniz kaçınılmaz. Kompetan yat çhileışanları ile sizin dilediğiniz her şeyi yaşamanız olası.

Tatilin cenahı düzen, kaynak en özel gününüz olan dünyaevi teklifi, veladet zamanü evet da evlilik yıldhuzurümü kabil günlerinizi de macerasız sürprizlerin bilakis yatta yapabilirsiniz.

Yat düzenleme tarihinize 7 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme devamı tutarı reddetme edilmez. 7 günden önce meydana site getirilen iptallerde ön ödeme cirimının tamamı reddetme edilir.

Muta politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata yönlü şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar karınin done politikamızı inceleyebilirsiniz.

 Muğla’nın Bodrum kazasının en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan gösteriş motoryat turistlerin bölümü önünde yandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *